Zadanie 4. „Przedsiębiorczość akademicka” i „Innowacje” w programach studiów

INFORMACJA DLA STUDENTEK/ÓW, KTÓRZY ZAPISUJĄ SIĘ NA PRZEDMIOT OGÓLNOUCZELNIANY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ AKADEMICKA

w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024

Zadanie nr 4: Uniwersytet 4.0.

W ramach zadania wprowadzono do programu studiów 2 obowiązkowe przedmioty „Przedsiębiorczość akademicka” oraz „Innowacje”.
Zaplanowano udział w kształceniu w ramach tych przedmiotów 4000 studentów UPWr, z których co najmniej 3200 osób podniesie kompetencje. Powstają tu także Otwarte Zasoby Edukacyjne – 154 materiały o charakterze dydaktycznym, wspierające kształcenie z obszaru przedsiębiorczości i innowacji. Planuje się też wdrożenie nowych funkcjonalności w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów (USOS) doskonalących obsługę administracyjną studentów i warunków odbywania studiów. Dzięki nim studenci będą mogli bez konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni załatwić wiele spraw związanych z odbywaniem studiów.

Przedsiębiorczość akademicka - rekrutacja zimowa 2023/2024

Zajęcia w ramach przedmiotu ogólnouczelnianego Przedsiębiorczość akademicka są współfinansowane z funduszy europejskich w ramach projektu “Zrównoważony rozwój uczelni w celu realizacji Programu “Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia” na rzecz Rozwoju Regionalnego”, umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR48/18-00.

Formalności:

• oprócz zapisania się na zajęcia z Przedsiębiorczości akademickiej przez USOS, należy wypełnić także dokumenty związane z przystąpieniem do projektu są to:
    • Formularz zgłoszenia do projektu
    • Oświadczenie uczestnika projektu dostępne w systemie IRK2
  • Dokumenty te należy wypełnić i wysłać w systemie IRK2 w nieprzekraczalnym terminie do 6.10.2023 r.

Składanie dokumentów - stanowisko rekrutacyjne

Wypełnione w systemie IRK2 dokumenty należy wydrukować, podpisać czytelnie i dostarczyć do Biura Projektu, które uruchomi stanowisko rekrutacyjne (od 2 października do 6 października 2023 r.) w sali IIIM Budynku Melioracji C2 pl. Grunwaldzki 24, w którym będzie można uzyskać pomoc w kwestii zapisów.
W przypadku braku możliwości uzupełnienia dokumentów samodzielnie przez system IRK2, prosimy o przyjście z dowodem osobistym do stanowiska rekrutacyjnego, nasz zespół pomoże w wypełnieniu formalności na miejscu. Prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu rekrutacji uczestników/ek i uczestnictwa w projekcie Zrównoważony rozwój uczelni w celu realizacji Programu „Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia” na rzecz Rozwoju Regionalnego w Zadanie 4: “Uniwersytet 4.0”.

Więcej informacji dotyczących wypełniania dokumentów oraz projektu udzielają pracownicy Biura Projektu: Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki, Sekcja Wsparcia Projektowego e-mail: przedsiebiorczosc@upwr.edu.pl, tel. 71 320 5112, pl. Grunwaldzki 24, 50-363 Wrocław, bud. C2, p. 3MF.

Pliki do pobrania