Doktorzy honoris causa

Tytuł doktora honoris causa jest najwyższą godnością akademicką nadawaną przez Senat UPWr w dowód uznania zasług w dziedzinie nauki, kultury i życia społecznego.

Doktoraty honoris causa nadane przez Uczelnię

• prof. Ann Van Soom

Uniwersytet w Gandawie Prof. Ann Van Soom jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie rozrodu zwierząt. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się wokół zapłodnienia in vitro, właściwości plemników, interakcji zarodek – patogen, nowych technologii w inseminacji i rozrzedzalnikach (...)

• prof. Andrzej Mocek