SKN na Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu

architektura_glowna-1.jpg

Na UPWr powstał nowy wydział – WGPiAK. Wraz z przeniesieniem tu niektórych kierunków z WIKŚiG-u przeniesione zostały również koła naukowe SKN Architektury Krajobrazu i SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE, dedykowane studentom studiującym architekturę krajobrazu lub planowanie przestrzenne.

SKN Architektury Krajobrazu skupia się na dziedzinie, która zajmuje się projektowaniem, planowaniem i zarządzaniem przestrzenią zieloną, krajobrazem miejskim i obszarami rekreacyjnymi. Z kolei SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE jest związane z planowaniem urbanistycznym, projektowaniem miast i obszarów miejskich.

Na stronie dostępny jest przewodnik po kołach naukowych WGPiAK.

Kurator wydziałowy SKN

dr Elżbieta Szopińska