karolinabierowiec_resized_small.jpg

Dr n. wet. Karolina Bierowiec - opiekun naukowy

Pracownik badawczo-dydaktyczny w Zakładzie Chorób Zakaźnych Zwierząt i Administracji Weterynaryjnej. Konkretna i konsekwentna. Lubi swoją pracę. Mimowolna fanka Psiego Patrolu, bo “nie ma problemu, którego nie rozwiążemy!.”

marta_miszczak_resized_small.jpg

Lek. wet. Marta Miszczak - opiekun organizacyjny

Doktorantka Szkoły Doktorskiej w Katedrze Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych.  Klinicznie specjalizuje się w zaburzeniach kociego zachowania. Perfekcjonistka. Organizatorka. Dla wspólnego celu poświęci wiele, ale będzie wymagać tego też od innych. Choć może wyglądać groźnie, jest pełna empatii i nikogo nie zostawi bez pomocy.

resized_daria_bedkowska_-_przewodniczaca_skn_eza.jpg

Daria Będkowska - Przewodnicząca SKN EZA

Studentka IV roku weterynarii. Interesuje się diagnostyką laboratoryjną i onkologią, szczególnie u zwierząt egzotycznych. Szczególnie interesuje się ssakami i zwierzętami morskimi. Optymistka, lubi pomagać poprzez aktywne działanie. W wolnych chwilach opiekuje się rannymi dzikimi ptakami i odchowuje porzucone pisklęta. Prywatnie opiekunka dwóch suczek - Dafne oraz Chałki, którym przychyliłaby gwiazdki z nieba. Uwielbia spędzać czas blisko natury, uczyć się języków, czytać reportaże na temat świata i dowiadywać się codziennie nowych rzeczy.

resized_sara_al-ameri_-_zastepca_przewodniczacej.jpg

Sara Al-Ameri - Zastępca przewodniczącej SKN

Studentka III roku weterynarii. Jej zainteresowania to diagnostyka laboratoryjna i obrazowa oraz chirurgia. Pasjonatka jazdy konnej i koni, posiada doświadczenie w opiece nad pajęczakami i gadami, interesuje się także zwierzętami morskimi i akwarystyką. Prywatnie opiekunka suczki Figi, z którą spędza każdą wolną chwilę. Interesuje się literaturą faktu, a także muzyką. Kolekcjonuje płyty winylowe.

resized_natalia_ozieranska_-_skarbnik.jpg

Natalia Ozierańska - Skarbnik

Studentka V roku weterynarii. Interesuje się przede wszystkim dermatologią i zoodietetyką, ale jest otwarta również na inne dziedziny medycyny weterynaryjnej. Dobro zwierząt stawia zawsze na pierwszym miejscu, a miłość do nich towarzyszy jej od dzieciństwa. Obecnie dumna towarzyszka kotki Yumi. Prywatnie bardzo życzliwa i pomocna, zawsze można liczyć na jej uśmiech, pogodne usposobienie i pomysłowość. W wolnym czasie miłośniczka gier komputerowych, thrillerów medycznych oraz fanka zespołu Coldplay.

resized_martyna_borowiak_-_sekretarz.jpg

Martyna Borowiak - Sekretarz

Studentka IV roku weterynarii. Miłośniczka natury, a przede wszystkim zwierząt. Interesuje się szczególnie szeroko pojętą chirurgią oraz medycyną behawioralną psów i kotów. W jej sercu wyjątkowe miejsce zajmują również konie, a wolne chwile spędza na końskim grzbiecie. Poza tym fanka książek fantasy, gier planszowych oraz amatorka wspinaczki.

resized_weronika_bialczyk_-_czlonek_zarzadu_ds_pr-u_i_promocji_kola.jpg

Weronika Białczyk - Członek zarządu ds. PR-u i promocji koła

Studentka IV roku weterynarii. Interesuje się głównie medycyną behawioralną i dermatologią. Wolontariuszka w schronisku oraz klinice małych zwierząt. Prywatnie opiekunka dwóch akit japońskich - Mei i Moziego. Miłośniczka podróży i górskich wędrówek, które są dla niej okazją do poznawania nowych ludzi i kultur.

resized_julia_andruszkiewicz_-_czlonek_zarzadu_ds_social_media_i_organizacji_wydarzen.jpg

Julia Andruszkiewicz - Członek zarządu ds. social media i organizacji wydarzeń

Studentka IV roku weterynarii. Interesuje się przede wszystkim diagnostyką obrazową i medycyną behawioralną. Prywatnie właścicielka owczarka australijskiego, kotki rasy Maine Coon oraz świnki morskiej. W wolnych chwilach uwielbia aktywnie spędzać czas na łonie natury, czytać kryminały oraz szydełkować.

resized_oliwier_lesniak_-_czlonek_zarzadu_ds_wspolpracy_i_inicjatyw_studenckich.jpg

Oliwier Leśniak - Członek zarządu ds. współpracy i inicjatyw studenckich

Student V roku weterynarii. Interesuje się zwierzętami nieudomowionymi i gryzoniami. Szczególne miejsce w jego sercu zarezerwowane jest dla szczurów i szynszyli. Dusza towarzystwa, zawsze skory do pomocy i pełen pozytywnej energii. W wolnych chwilach “siedzi” w książkach lub testuje nowe planszówki ze znajomymi.

• Al-Ameri Sara
  • Andruszkiewicz Julia