Support Team For Exchange Programs "STEP UP"

klub_studencki_step_up.jpg

Przewodnicząca: Alicja Traczyk

Facebook: https://www.facebook.com/stepupwr/

Support Team for Exchange Programs "STEP UP" (wcześniej Erasmus Student Network UP Wrocław) działa od 2019 roku. Głównym celem organizacji jest integracja kulturowa i socjalna, zarówno polskich jak i zagranicznych studentów poprzez organizację szeregu wydarzeń i zajęć. Celami organizacji są:

• Wspieranie integracji studentów międzynarodowych
  • Organizacja wydarzeń mających na celu zapoznanie studentów zagranicznych z polską kulturą
  • Dostarczanie niezbędnych informacji na temat akademickich programów wymian międzynarodowych
  • Dbanie o rozwój naszych członków poprzez branie udział w szkoleniach

Dołączając do STEP UP możesz zawrzeć międzynarodowe przyjaźnie, poznać nowe kultury i światopoglądy, a także podszkolić swoje umiejętności językowe, interpersonalne i organizacyjne.

ekstranet_bloczek_02.png

gadzety.jpg