wybierz kategorie wiadomości

Czy pobijemy aukcyjny rekord?

09.01.2017

Siedem koncertów, blisko 300 tysięcy złotych zebranych podczas aukcji i wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przed nami kolejny, ósmy już Koncert Noworoczny. Ile zbierzemy tym razem?

Akcja o kryptonimie „Orzeszek”

04.01.2017

Na wrocławskiej weterynarii sukcesem zakończyła się akcja, którą lekarze z przymrużeniem oka nazwali ORZESZEK. Uratowana została szynszyla, która jeszcze przed świętami połknęła… pół orzeszka. Ale nie od początku było to takie oczywiste.

Nowy adres strony internetowej UPWr

03.01.2017

Od 2017 roku strona internetowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ma nowy adres: www.upwr.edu.pl.

Zmienione zasady dotacji dla uczelni

02.01.2017

Od 1 stycznia 2017 roku obowiązuje rozporządzenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego określające nowy algorytm naliczania dotacji dla uczelni. Co to oznacza?