Nowy adres strony internetowej UPWr

Od 2017 roku strona internetowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ma nowy adres: www.upwr.edu.pl.

Od 2017 roku strona internetowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu działa na nowej domenie:

www.upwr.edu.pl

Stary adres strony będzie funkcjonował równolegle do 2020 roku, jednak już teraz zachęcamy do używania i wskazywania aktualnego źródła partnerom i współpracownikom, jak również zamieszczania go w pismach, mailingach, prezentacjach, na wizytówkach itp.

Domena .edu jest zarezerwowana wyłącznie dla instytucji naukowych. Używają jej również największe światowe uczelnie, m.in. Harvard University, Yale University, Massachusetts Institute of Technology.

uniwersytet przyrodniczy we wrocławiu nowy adres strony internetowejmj