wybierz kategorie wiadomości

WZB zdobywają granty Horyzontu 2020

15.01.2020

Dwa współpracujące Wiodące Zespoły Badawcze – WCE i SpaceOS – zostały partnerem międzynarodowego projektu WATERAGRI, który szuka nowych sposobów gospodarowania wodą w rolnictwie i może usprawnić produkcję roślinną.

Zebraliśmy prawie 107 tysięcy złotych!

13.01.2020

106 tysięcy 96 złotych i 30 groszy – tyle zebraliśmy z aukcji na Koncercie Noworocznym i z puszek na datki wystawionych na uczelni. Konto wrocławskiego hospicjum dla dzieci zasilił też dochód ze sprzedaży płyt gwiazdy koncertu – Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska: Pomaganie powinno być odruchem

09.01.2020

Natalia Kukulska, gwiazda XI Koncertu Noworocznego, o tym dlaczego warto czynić dobro, ale też i o swoich wyborach artystycznych i życiowych.

Wolontariuszem możesz być i Ty

08.01.2020

Wolontariusze Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci mogą pomagać w akcjach organizowanych przez fundację, ale mogą też wspierać rodziny i chore dzieci. Liczą się chęci, otwartość, zaangażowanie i odwaga.

Koncert Noworoczny – dobra tradycja pomagania

06.01.2020

Historia Koncertów Noworocznych to tradycja pomagania – od kilku lat – Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To ok. 620 tys. zł zebranych podczas aukcji charytatywnych i wielkie gwiazdy polskiej piosenki. Przed nami 11. Koncert Noworoczny.