eu_green_logo_szare.png

Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Opus 22, Sonata 17 i Miniatura 6 – naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zdobyli łącznie ponad 10 milionów złotych na badania. W dwóch projektach UPWr jest liderem.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/ponad-10-milionow-dla-naukowcow-z-upwr-3808.html
Piętnaście polskich uczelni kształci przyszłych architektów krajobrazu, choć Ustawa 2.0 zlikwidowała ten tytuł zawodowy, a sam kierunek przypisywany jest do różnych dyscyplin. Jaka jest więc przyszłość architektury krajobrazu w Polsce?
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/architektura_krajobrazu_pytania_o_przyszlosc-93.html
Profesor Maria Nikołajczuk. Jej wychowankowie podkreślają, że była tytanem pracy, nie lubiła leni, ale jak student lub młody naukowiec zdobył jej uznanie, otwierała przed nim serce i dawała mu wszystko, co tylko może dać Mistrz.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/zegnamy-profesor-nikolajczuk-4418.html
To nie rektorzy zamknięci w gabinetach mają programować rozwój UPWr. O wnioskach po trzech miesiącach kierowania uczelnią i planie na kolejne lata opowiada rektor, prof. Tadeusz Trziszka.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/o_rozwoju_uczelni_rektor_tadeusz_trziszka-671.html
Studentka weterynarii, członkini SKN „Mephitis”, miłośniczka gadów, ptaków, zwierząt dzikich i egzotycznych. Maluje, robi zdjęcia, czyta masę książek i podróżuje. Chce połączyć wszystkie pasje i być jedną z najlepszych w swoim fachu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/anna_modlinska_przyszla_weterynarz_z_powolania-354.html
Na początku były studia z odnawialnych źródeł energii, ale ciekawsze okazało się opracowywanie procesów pozyskiwania zdrowej żywności. Dla Klaudii Masztalerz, doktorantki w Instytucie Inżynierii Rolniczej najważniejsze jest, by nie dać się zamknąć z pomysłami w laboratorium. Chce przekuwać je w produkcję zdrowego i smacznego jedzenia. Chętnie czerpie z doświadczeń zagranicznych, ale swoją przyszłość widzi tylko w Polsce.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/klaudia-masztalerz--nie-widze-siebie-na-zawsze-zamknietej-w-laboratorium-3489.html
Z uczelnią związany od 38 lat, nazywa ją swoim drugim domem. O postępie w dydaktyce, nauczaniu w dobie pandemii i zagranicznych wzorcach – w cyklu „Mistrzowie dydaktyki” na 70-lecie UPWr – rozmawiamy z prof. Józefem Sowińskim.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof-sowinski-nauczanie-to-nieustanne-wyzwania-3474.html
Wśród 17. Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2015 roku trzeci dotyczy zdrowia – na każdym etapie życia i promowania dobrobytu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/cel-3-dla-dobrego-zdrowia-4276.html

https://upwr.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/historia-uczelni/odznaczeni-medalem-za-zaslugi-dla-upwr/2024prof-dr-hab-inz-ja-1.html
Pozwalają się zanurzyć w innym świecie, oczyścić umysł, złapać oddech i perspektywę – o swoich pasjach opowiadają dr Ewa Chwałko, dr Marta Czaplicka, prof. Arkadiusz Dyjakon oraz prof. Wojciech Pusz.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nauka-i-sport-niecodzienne-pasje-pracownikow-upwr-3491.html

Rezultaty: 1411 - 1420 z 144 podstron

  • 1
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png