wybierz kategorie wiadomości

Koncert Noworoczny – zebraliśmy 94 tys. zł

15.01.2018

Znakomity występ Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Marcina Januszkiewicza, a do tego blisko 94 tys. zł zebranych na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 9. Koncert Noworoczny za nami.

Studenci UPWr: dawcy krwi i szpiku

09.01.2018

Pierwszą akcję Pijafka zorganizowała 8 marca 2007 roku. Od tego czasu ponad 10 tysięcy osób oddało łącznie 4500 litrów krwi. Do krwiodawców dołączyli też dawcy szpiku – w 2017 roku dzięki pracy wolontariuszy zarejestrowały się 283 osoby.

Koncert Noworoczny – dobra tradycja pomagania

08.01.2018

Historia Koncertów Noworocznych to tradycja pomagania – od kilku lat – Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To blisko 450 tys. zł zebranych podczas aukcji charytatywnych i wielkie gwiazdy polskiej piosenki. 12 stycznia spotkamy się po raz dziewiąty.