wybierz kategorie wiadomości
Mateusz Łużny, doktorant UPWr, laureat jedenastej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Student-Wynalazca – kolejna nagroda dla UPWr

18.02.2021

W XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca główną nagrodę zdobyli Mateusz Łużny i Dagmara Kaczanowska z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (wraz z opiekunami naukowymi).

Adrianna Aleksandrowicz, obecnie doktorantka UPWr, z dyplomem za zajęcie 3 miejsca w konkursie Agroabsolwent na najlepsze prace magisterskie

Doktorantka UPWr z nagrodą za międzyuczelnianą magisterkę

16.02.2021

Adrianna Aleksandrowicz została laureatką ogólnopolskiego konkursu Agroabsolwent na najlepszą pracę dyplomową na temat nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego. To efekt współpracy UPWr z UWr.

Maksymilian Lewicki

Student weterynarii na UPWr w programie TopMinds

10.02.2021

Maksymilian Lewicki, student V roku weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu zakwalifikował się do programu TopMinds Fundacji Fulbrighta. W programie od kilku edycji mentorką jest prof. Agnieszka Noszczyk-Nowak, kardiolog z Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów.

Studentka weterynarii stypendystką MSD Animal Health & FVE 2020

08.02.2021

Spośród 117 kandydatów z całego świata do programu stypendialnego MSD Animal Health &FVE 2020 wybrano 36 studentów. Wśród nich jest Marta Kawicka z trzeciego roku weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, której mentorką jest prof. Agnieszka Noszczyk-Nowak.

Studia II stopnia – trwa rekrutacja

02.02.2021

17 kierunków studiów na czterech wydziałach. Do 18 lutego można rekrutować się na studia II stopnia na UPWr.

Studencki Sztab WOŚP po raz czwarty na UPWr

01.02.2021

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie zagrali studenci, absolwenci i pracownicy wrocławskich uczelni. Do tej pory sztab przy UPWr zebrał już 185 tys. zł, ale licznik nadal bije. Można się jeszcze przyłączyć.

XIX Dni Aktywności Studenckiej

08.01.2021

Pandemia nie sprzyja studenckiej integracji, ale świetnie ma się w niej studencka kreatywność. Od 11 do 15 stycznia Samorząd Studencki UPWr zaprasza na kolejną edycję Dni Aktywności Studenckiej. Tym razem on-line.