Studia II stopnia – trwa rekrutacja

17 kierunków studiów na czterech wydziałach. Do 18 lutego można rekrutować się na studia II stopnia na UPWr.

Rekrutacja – kierunki studiów

Studia magisterskie dla inżynierów – zarówno tych, którzy wiążą swoją przyszłość z dbaniem o środowisko – na wielu polach, jak i tych zainteresowanych żywnością, hodowlą zwierząt czy geodezją. Do wyboru w zimowej rekrutacjina UPWr jest 17 kierunków studiów dla praktyków:

Rekrutacja – terminy i dokumenty

Między 15 a 18 lutego w godzinach od 10:00 do 15:00 kandydaci na studia powinni dostarczyć dokumenty:

1. Podpisane podanie z systemu IRK
  2. Dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej,
  3. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia (oryginał do wglądu) lub zaświadczenie z dziekanatu, jeśli nie masz jeszcze dyplomu,
  4. Kserokopia suplementu do dyplomu (oryginał do wglądu) lub wypis z indeksu,
  5. Dowód osobisty do wglądu przez komisję w celu weryfikacji tożsamości.

Jeśli dokumenty przesyłane są pocztą/kurierem – do powyższej listy dołączyć trzeba oświadczenie kandydata o zgodności jego danych osobowych zamieszczonych w systemie IRK ze stanem faktycznym.

Jeśli dokumenty dostarczane są przez osobę trzecią – dodatkowo oświadczenie o zgodności danych oraz upoważnienie dla pełnomocnika do reprezentowania kandydata przed komisją rekrutacyjną.

Miejsce składania dokumentów – odpowiednie dla każdego z wydziałów – można znaleźć na stronie rekrutacji.

18 lutego (czwartek) o godz. 12:000 zamykany jest system Internetowej Rejstracji Kandydatów (IRK). W poniedziałek – 22 lutego w południe ogłoszona zostaną listy osób przyjętych na studia.

Letni semestr roku akademickiego 2020/2021 rozpocznie się 1 marca.

Rekrutacja – pytania i odpowiedzi

Na wszystkie pytania kandydatów odpowiada Biuro Rekrutacji