wybierz kategorie wiadomości

Prestiżowe nagrody dla UPWr

25.10.2016

Z ogólnopolskiego Forum Inteligentnego Rozwoju UPWr wrócił z dwoma nagrodami. Jesteśmy laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju przyznawanej instytucjom zajmującym się działalnością badawczo-rozwojową, a za projekt Biocervin otrzymaliśmy Grand Prix!

Nagroda Fundacji na rzecz Nauki Polskiej dla Krzysztofa Sośnicy

17.05.2016

Po raz 24. przyznano stypendia Fundacji na rzecz Nauki Polskiej START – dla najzdolniejszych młodych naukowców przed 30. rokiem życia. Wśród trójki najwyżej ocenionych jest dr hab. inż. Krzysztof Sośnica z Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji UPWr.

Prestiżowe wyróżnienie dla naszego wydawnictwa

04.04.2016

Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na XXII Targach Książki Naukowej zdobyło wyróżnienie w konkursie na najtrafniejszą szatę edytorską za książkę Renaty Gubańskiej pt. „Założenia rezydencjonalno-folwarczne na Dolnym Śląsku. Możliwości adaptacji do nowej funkcji”.

Integracja środowiska i promocja młodych

22.02.2016

Prof. Jarosław Bosy wiceprzewodniczącym Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk. Przewodniczącym został prof. Jan Kryński z Instytutu Geodezji i Kartografii.