wybierz kategorie wiadomości

Żywność rzemieślnicza ze wsparciem UPWr

05.01.2022

Centrum Produktu Regionalnego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu to miejsce, w którym tradycyjne serowarstwo, browarnictwo, winiarstwo, przetwórstwo mięsne i owocowo-warzywne będzie przekazywane w nowoczesny sposób. Jak podkreśla dr inż. Marek Szołtysik z Katedry Rozwoju Funkcjonalnych Produktów Żywnościowych, dynamicznie rozwijający się segment żywności rzemieślniczej potrzebuje wsparcia merytorycznego. Stąd pomysł na powstanie CPR.

Organizacja zajęć do końca semestru

04.01.2022

Od 10 stycznia do 4 lutego 2022 r., tj. do końca semestru zimowego w trybie zdalnym odbywać się będą wykłady i zajęcia ogólnouczelniane. O przedmiotach kierunkowych zdecydują dziekani.

Potrzeba nam przełomu

03.01.2022

Rozmowa z prof. Jarosławem Bosym, rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.