Organizacja zajęć do końca semestru

Od 10 stycznia do 4 lutego 2022 r., tj. do końca semestru zimowego w trybie zdalnym odbywać się będą wykłady i zajęcia ogólnouczelniane. O przedmiotach kierunkowych zdecydują dziekani.

Od 10 stycznia do 4 lutego 2022 r., tj. końca semestru zimowego w trybie zdalnym nadal odbywać się będą:

• Wykłady na wszystkich studiach stacjonarnych oraz na studiach niestacjonarnych z weterynarii,
  • Zajęcia ogólnouczelniane na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich (dot. zajęć z języków obcych, wychowania fizycznego, technologii informacyjnej oraz zajęć z przedmiotów z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych, w tym kształtujących kompetencje społeczne z zakresu przedsiębiorczości, ochrony własności intelektualnej i ergonomii).

O przeniesieniu w tryb zdalny zajęć z przedmiotów kierunkowych (w tym ćwiczeń laboratoryjnych) do końca semestru będą decydowali dziekani. Niezwłocznie po podjęciu decyzji, dziekani będą informowali o zmianach studentów odpowiednich kierunków.

Zarządzenie zostało wprowadzone pismem okólnym rektora nr. 1/2022.

04.01.2022
wydarzenia