wybierz kategorie wiadomości

Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami

05.10.2016

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu jako pierwszy w Polsce uruchomił studia na kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami. Od dwóch lat w tej dziedzinie oferuje również studia podyplomowe.

Odebrać grabki! Minister na UPWr

02.03.2016

Rozmowa z dr. Piotrem Dardzińskim, wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego, nadzorującym w resorcie Departament Innowacji i Rozwoju.

Naukowe nowości: wystawa zagranicznych książek

01.03.2016

Tylko dwa dni – 1 i 2 marca – potrwa wystawa i sprzedaż zagranicznych książek naukowych, którą zorganizowała Biblioteka Główna UPWr. Ponad 230 pozycji z najnowszych anglojęzycznych publikacji togratka dla każdego naukowca.