eu_green_logo_szare.png

Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Była pierwszą Polką i pierwszą kobietą w ogóle, którą doceniono Nagrodą Nobla – i to dwukrotnie (choć po raz pierwszy razem z mężem Piotrem). Czy dzisiaj kobietom w nauce jest łatwiej?
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/byc_jak_maria_curie_sklodowska-607.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: usługa szkoleniowa z podziałem na 9 części o tematyce: część 1 - Zamówienia publiczne w projektach europejskich;2 dni szkolenia po 8 godz. (16 godz.) dla 15 osób część 2 - Realizacja i rozliczanie projektów unijnych, 2 dni szkolenia po 8 godz. (16 godz.) dla 15 osób część 3 - Realizacja i rozliczanie projektów H2020, 2 dni (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-ws-powolania-komisji/2021-rok/zarzadzenie-nr-1842021k-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-3-listopada-2021-roku-184.html
Profesor Bolesław Świętochowski – stworzył szkołę naukową, w której wykształcił blisko 40 doktorów, tu po wojnie był organizatorem Katedry Ogólnej Uprawy Roli i Roślin na Uniwersytecie Wrocławskim. W 1946 został dziekanem Wydziału Rolniczego, a w 1951 prorektorem ds. nauki nowo powstałej Wyższej Szkole Rolniczej. Wybitny naukowiec i dobry człowiek – tak wspominali go współpracownicy i uczniowie.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof-swietochowski-w-pracy-wymagajacy-po-pracy-dobry-3610.html
Medale za zasługi dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, wiele słów uznania i podziękowania, sesja naukowa i zjazd absolwentów – Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności świętował 40-lecie swojego istnienia, honorując wszystkich, którzy przyczynili się do jego rozwoju.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/jubileusz_wydzialu_biotechnologii_i_nauk_o_zywnosci-540.html
Dwie prestiżowe nagrody II stopnia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki przyznane przez Naczelną Organizację Techniczną otrzymali naukowcy z Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nasi_naukowcy_z_nagrodami_not_u-657.html
Mieszkańcy Biskupina zaglądają z dziećmi na teren UPWr, żeby pokazać im prawdziwego baranka, kurę czy królika.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/zwierzeta_symbole_na_upwr-832.html
Vitalii Lynets, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Kijowie, o tym, jak przez dwa lata rekrutował studentów na Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/kierunki_rekrutacji_ukraina_bialorus_kazachstan-533.html
Prof. Maria Mrówczyńska, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego odpowiadająca m.in. za innowacje, dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mówi o odbudowie prestiżu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, konsekwencjach kryzysu demograficznego, współpracy z otoczeniem biznesowym i konsolidacji uczelni.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/minister-mrowczynska--i-nauka--i-biznes-potrzebuja-pieniedzy-4290.html

https://bip.upwr.edu.pl/uniwersytet/komisje--rzecznicy--pelnomocnicy/komisje-rektorskie/komisje-rektorskierektorska--5.html
19 lutego – w rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika – z inicjatywy grupy posłów obchodzimy Dzień Nauki Polskiej. Nowe święto ma być hołdem dla dokonań polskich naukowców.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/swietujemy_dzien_nauki_polskiej-12.html

Rezultaty: 221 - 230 z 26 podstron

  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png