wybierz kategorie wiadomości

Pierwsi absolwenci odnawialnych źródeł energii

15.07.2016

Pierwsi nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce – magistrzy kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami opuścili mury Uniwersytetu Przyrodniczego.

Fortyfikacje – pasja, która uczy

14.01.2016

Łączy naukę i pasję badawczą z zainteresowaniami. Dr Łukasz Pardela o fortyfikacjach wie prawie wszystko. I opowiada, dlaczego budowle obronne Twierdzy Wrocław są ważne dla dziedzictwa kulturowego.

Teraz jest czas magistrów

13.01.2016

Trwa rekrutacja zimowa na Uniwersytecie Przyrodniczym – studia II stopnia można rozpocząć na 17 kierunkach na ponad 40 specjalnościach, począwszy od medycyny roślin przez zootechnikę po architekturę krajobrazu.