wybierz kategorie wiadomości

Ruszyła rekrutacja na studia II stopnia

17.01.2023

Już od 15 stycznia można zapisywać się na studia II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Do wyboru jest 18 kierunków i wiele specjalności.

Zebraliśmy ponad 175 tysięcy złotych!

16.01.2023

175.402,40 złotych – tyle zebrano podczas 14. Koncertu noworocznego. Z samej aukcji charytatywnej poprowadzonej przez redaktora Marka Obszarnego na konto fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci wpłynie 171 tysięcy. To rekordowa kwota w ciągu 14 lat organizowania koncertu i aukcji.

Koncert noworoczny 2023 – transmisja

13.01.2023

Podczas Koncertu noworocznego zbieramy fundusze dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Wystąpi Grupa MoCarta z Kubą Sienkiewiczem oraz Chór UPWr z Ewą Szlempo-Kruszyńską i Arturem Caturianem. Startujemy o godz. 18:00.

14. Koncert noworoczny

09.01.2023

14. Koncert noworoczny, którego gwiazdami będą Grupa MoCarta i Kuba Sienkiewicz, jak zwykle połączony będzie z aukcją charytatywną na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Dochód zasili budżet działającej od 2007 roku fundacji, która – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – we wrześniu odda do użytku rozbudowany dom wytchnieniowy we Wrocławiu.

Rusza druga edycja Budżetu Partycypacyjnego UPWr

04.01.2023

Rozpoczynamy nabór wniosków do drugiej edycji uczelnianego budżetu partycypacyjnego. Efekty realizacji zwycięskich projektów z roku 2022: „Bee&Chill Patio” w bibliotece oraz „Bee friendly! Ogród sprzyjający owadom oraz ptakom na parkingu przy budynku Geo-Info-Hydro” można podziwiać już od kilku tygodni.