V edycja konkursu „Młode Talenty"

statuetka młode talenty

Dolnośląski Klub Kapitału z
aprasza do zgłaszania się do V edycji konkursu „Młode Talenty".

Ideą konkursu jest promocja i nagradzanie studentów oraz młodych pracowników nauki, w następujących kategoriach:

• sukces naukowy
  • sukces w zakresie innowacji
  • sukces artystyczny
  • sukces w działalności społecznej
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej
  • sukces sportowy

Konkurs „Młode Talenty" odbywa się w trzech etapach. W pierwszym uczelnie wybierają kandydatów i zgłaszają pisemnie do kapituły powołanej przez Dolnośląski Klub Kapitału. W drugim etapie kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych w każdej kategorii, którzy są ogłaszani na specjalnej konferencji prasowej, a ostatnim etapem konkursu jest uroczysta gala, na której ogłaszani są laureaci w każdej kategorii oraz przyznawane są nagrody dla laureatów i nominowanych.

Ankiety zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) do V edycji konkursu należy składać w Centrum Spraw Studenckich (pokój nr 5) do 31.03.2021 r.

Pliki do pobrania