Erasmus+ – rekrutacja na wyjazdy na studia w roku akademickim 2021/2022

erasmus_.jpg

Rekrutacja na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022 prowadzona będzie wyłącznie on-line.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne odbędzie się 4 marca 2021 (czwartek) o godz. 17:00 przez Google Meet (transmisja na żywo)

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

Aplikowanie: 8-22 marca 2021 r.

REJESTRACJA ON-LINE oraz wysyłanie następujących informacji do Działu Współpracy z Zagranicą (Anna Posadowska-Malarz, e-mail: anna.posadowska-malarz@upwr.edu.pl).

• formularz aplikacyjny (wygenerowany podczas rejestracji online) – skan z podpisem studenta, bez potwierdzenia średniej z dziekanatu
  • zaświadczenie z dziekanatu o pobieraniu stypendium socjalnego (skan)
  • zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności (skan)
  • zaświadczenia potwierdzające działalność naukową i organizacyjną (skan)
  • certyfikat językowy (skan)
  • informacja o zdanym egzaminie z języka obcego na UPWr: język i ocena
  • informacja o braku oceny z egzaminu z języka obcego na UPWr
  • informacja o dodatkowym języku, który student chce zdawać podczas rekrutacji: jaki język (musi to być język urzędowy kraju, w którym znajdują się wybrane przez studenta 3 uczelnie).

Egzaminy językowe
: 8-19 marca 2021 r.

Egzaminy językowe online dla studentów, którzy:

• nie zdawali egzaminu z języka obcego na UPWr
  • nie posiadają certyfikatu językowego
  • chcą zdawać dodatkowy język obcy.

Dokładna informacja o egzaminie zostanie przesłana studentowi po złożeniu przez e-mail formularza aplikacyjnego.

Ogłoszenie wyników rekrutacji
: 12 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenie wyników rekrutacji drogą mailową.

UWAGA!

Ze względu na czasowe ograniczenie w działalności uczelni prosimy:
  • nie wysyłać skanów formularzy aplikacyjnych do dziekanatów z prośbą o potwierdzenie średniej
  • nie stawiać się osobiście w dziekanatach i Studium Języków Obcych celem uzyskania odpowiednich zaświadczeń.
  • nie wysyłać mailowo próśb do Studium Języków Obcych o potwierdzenie oceny z egzaminu językowego

Formalności dopełni Dział Współpracy z Zagranicą.

ZASADY WYJAZDÓW

Pliki do pobrania

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png