Trwa rekrutacja na studia na UPWr

Dołącz do UPWr – mamy 27 kierunków studiów dla wszystkich, którzy swoją przyszłość chcą związać ze środowiskiem, żywnością, zwierzętami czy inżynierią.

Studia stacjonarne I stopnia

W roku akademickim 2022/2023 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oferuje 25 kierunków studiów przyrodniczych i inżynierskich. Rekrutacja potrwa do 12 lipca.

Nowością w tegorocznej ofercie studiów jest kierunek Bioeconomy prowadzony w języku angielskim, wspólnie z Politechniką Wroclawska.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji

Lista potrzebnych dokumentów

Jednolite studia magisterskie

UPWr oferuje także jednolite studia magisterskie na kierunku weterynaria – prowadzonym w języku polskim i angielskim.

Harmonogram rekrutacji na weterynarię

Lista potrzebnych dokumentów

Biuro Rekrutacji

W całym procesie rekrutacji kandydatów wspiera Biuro Rekrutacji UPWr. Zapraszamy do kontaktu: