Na UPWr trwa rekrutacja! Zarejestruj się jeszcze przed wynikami matury

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oferuje 26 kierunków studiów dla wszystkich, którzy swoją przyszłość chcą związać ze środowiskiem, żywnością, zwierzętami czy inżynierią.

Studia stacjonarne I stopnia

Na rok akademicki 2023/2024 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oferuje 24 kierunki studiów przyrodniczych i inżynierskich. Rekrutacja potrwa do 13 lipca.

Kierunek Bioeconomy prowadzony jest w języku angielskim, wspólnie z Politechniką Wrocławską.

Rekrutacja UPWr

DAS
Dzień Otwarty na UPWr
fot. Tomasz Lewandowski

Terminarz rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia:

• 1 maja (12:00) – otwarcie systemu IRK i rozpoczęcie rejestracji
  • 13 lipca (12:00) – zamknięcie systemu IRK/Dream Apply
  • 14 lipca (12:00) – ogłoszenie listy rankingowej
  • 17-19 lipca (10:00-15:00) – przyjmowanie dokumentów od osób zakwalifikowanych
  • 19 lipca (po 18:00) – obniżenie progu punktowego
  • 20-21 lipca (10:00-15:00) – przyjmowanie dokumentów od osób zakwalifikowanych
  • 21 lipca (po 18:00) – ogłoszenie listy wpisanych w poczet studentów UPWr

Szczegółowy harmonogram rekrutacji

Lista potrzebnych dokumentów

Jednolite studia magisterskie

UPWr oferuje także jednolite studia magisterskie na kierunku weterynaria – prowadzone w języku polskim i angielskim.

Harmonogram rekrutacji na weterynarię

Lista potrzebnych dokumentów

studenci weta
UPWr oferuje także jednolite studia magisterskie na kierunku weterynaria – prowadzone w języku polskim i angielskim
fot. Tomasz Lewandowski

Zarejestruj się jeszcze przed wynikami matury!

Możecie bez przeszkód zarejestrować się już dziś albo, jeśli nie jesteście jeszcze pewni - zaczekać, wybór należy do Was!

Jeśli chcecie wybrać kierunek już dziś:

• musicie przejść do "Moje konto",
  • wybrać zakładkę "Formularze osobowe",
  • a w niej ikonę "Wykształcenie",
  • pod nagłówkiem "Szkoła średnia" dodajecie informacje o ukończonej szkole - rodzaj ukończonej szkoły, nazwa, miejscowość i kraj,
  • następnie przechodzicie poniżej - do działu "Dokumenty"
  • i w nim, pod "Wykształcenie średnie" dodajecie dokument.
  • wybieracie rodzaj rodzaj dokumentu, podajecie rok jego uzyskania i kraj wydania. Pozostałe dane uzupełnicie po otrzymaniu świadectwa maturalnego.
  • Zapisujecie i wracacie do zakładki "Wykształcenie",
  • tam, poniżej dodanej przed chwilą matury, klikacie "Edytuj wyniki egzaminów" i w kolumnie "Czy zdawany?" odhaczacie przedmioty, które zdawaliście na maturze.

Zapisujecie. I już!

Teraz możecie przejść do zakładki "Oferta" i wybrać interesujący Was kierunek studiów!

W razie trudności poniżej znajdziecie też instrukcję w formie nagrania:

Więcej informacji na temat rejestracji, opłat i dokumentów znajdziecie na stronie.

Biuro Rekrutacji

W całym procesie rekrutacji kandydatów wspiera Biuro Rekrutacji UPWr. Zapraszamy do kontaktu:

wydarzenia