wybierz kategorie wiadomości

Posiedzenie Konwentu UPWr

03.02.2017

Zanim strategię Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na lata 2017-2020 zaakceptuje senat uczelni, musi to zrobić konwent. Posiedzenie było również okazją do omówienia obszarów współpracy.

Nasi naukowcy z nagrodami NOT-u

31.01.2017

Dwie prestiżowe nagrody II stopnia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki przyznane przez Naczelną Organizację Techniczną otrzymali naukowcy z Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Komercjalizacja bez tajemnic

19.01.2017

Dr Bartosz Greczner z Działu Innowacji, Wdrożeń i Komercjalizacji UPWr o komercjalizacji wynalazków i najważniejszych związanych z tym problemach.

Pożegnaliśmy prof. Zofię Jasińską

19.01.2017

Nazywano ją Żelazną Damą uprawy roślin, na wzór brytyjskiej premier Margaret Thatcher. Prof. Zofia Jasińska, człowiek o niezłomnych zasadach moralnych, doktor honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zmarła w piątek 13 stycznia.