ECOpiknik – ECO-impreza dla studentów

Już jutro, 16 maja, przy Domu Studenckim Arka odbędzie się druga edycja ekologiczno-rozrywkowego wydarzenia. Będą konkursy, warsztaty, wymiana ubrań, muzyka na żywo i smaczny poczęstunek!

Impreza startuje o godzinie 16:00 akcją „Sprzątanie świata”, na której obecni nie tylko zadbają o naszą planetę, ale także otrzymają roślinkę w ramach podziękowań.

Po sprzątaniu, będzie można odwiedzić stoiska Studenckich Kół Naukowych, gdzie pojawi się też Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Następnie rozpoczną się warsztaty dotyczące m.in. kompostowników oraz konkursy organizowane przez Akademicki Związek Sportowy, w tym emocjonujący wyścig na ergometrach i zwis na czas z atrakcyjnymi nagrodami.

Uczestnicy będą mogli też wziąć udział w emocjonującej grze terenowej (o 18.00) i posłuchać występu zespołu muzycznego. (Niestety, wokalista zespołu się rozchorował, więc istnieje możliwość, że koncert się nie odbędzie. Organizatorzy pracują nad znalezieniem zastępstwa gdyby zdrowie artysty nie pozwoliło na występ). Wieczór zakończy się zawodami we flanki.

Podczas ECOpikniku będzie można aktywnie spędzić czas, cieszyć się muzyką (mamy nadzieję!) i dobrą zabawą oraz wesprzeć działania na rzecz środowiska. Na obecnych czekać będzie również smaczny poczęstunek i możliwość wypożyczenia koca, dla chcących wygodnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

5.png