ECOpiknik, OdraNa i Juwenalia, czyli studenci przejmują Wrocław!

Jak co roku, maj stoi pod znakiem imprez i wydarzeń organizowanych przez studentów. Na UPWr startujemy 18 maja z ECOpiknikiem, 22 maja PWr szykuje piknik OdraNa, a 24-25.05 ruszają Juwenalia pod hasłem #WrocławRazem.

Jak to się mówi, czwartek, to taki mały piątek, a ECOpiknik, który odbędzie się 18 maja, to świetna okazja na rozpoczęcie wczesnego weekendu! Będzie grillowanie, konkurs wiosłowania na ergometrach, sprzątanie świata, konkurs przeciągania liny i flanki!

Harmonogram ECOpikniku

32381023_10156418749997962_6030844930736259072_o.jpg
Maj stoi pod znakiem studenckich imprez i wydarzeń
fot. Tomasz Lewandowski

Tydzień juwenaliowy rozpocząć możecie zaś piknikiem OdraNa, organizowanym przez Politechnikę Wrocławską w poniedziałek 22 maja na Bulwarze Politechniki. W wydarzeniu udział wezmą rektorzy czterech Uczelni: UM, UPWr, UE i PWr, którzy rozpoczną wydarzenie od doprawienia gigantycznej jajecznicy! Później będą rozgrywki sportowe i integracyjne. Na miejscu będzie co zjeść, a oprawę muzyczną i plenerowe studio zapewni Radio Luz.

Piknik OdraNa

pochód juwenaliowy
Tradycyjnie studenci na pochód zakładają pomysłowe przebrania
fot. Tomasz Lewandowski