Dr Stodolak w powodziowym sztabie kryzysowym. Jest pełnomocnikiem premiera

Dr Radosław Stodolak z Zakładu Modelowania Hydrodynamicznego Instytutu Inżynierii Środowiska UPWr został powołany na pełnomocnika premiera ds. kontaktu z Wodami Polskimi.

Naukowiec UPWr od kilku dni pracuje w sztabie kryzysowym, którego zadaniem jest koordynacja działań i monitorowanie sytuacji powodziowej w kraju. – Nominacja, którą otrzymałem od premiera Donalda Tuska, to ogromny zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność – przyznaje dr Radosław Stodolak.

– Jest to uznanie dla kompetencji zawodowych, olbrzymiej wiedzy i doświadczenia praktycznego pana doktora. Jesteśmy dumni – podkreśla rektor UPWr, prof. Krzysztof Kubiak.

20.09.2024
wydarzenia

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png