Życzenia świąteczne od rektora

Szanowni Państwo,

dobiega końca rok, który przyniósł nam wszystkim doświadczenia, jakich większość z nas nie znała. Pandemia pokazała, jak kruche jest ludzkie życie, jak trudna jest izolacja, jak na naszą codzienność, i tę prywatną i zawodową, wpływa technologia. Wszyscy przypomnieliśmy sobie, jakie znaczenie ma odpowiedzialność, troska, wzajemna życzliwość i zrozumienie.

Tegoroczne święta, tak jak cały rok 2020, będą inne. Ograniczenia narzucone przez pandemię dają nam jednak szansę docenienia tego, na co nie zawsze zwracaliśmy uwagę w codziennej gonitwie – więzi z drugim człowiekiem.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, rok 2020 zamykamy wieloma zmianami, kolejny zaczniemy ambitnymi planami i wyzwaniami.

Dziękując wszystkim za zaangażowanie, które pozwoliło przez pandemię przejść suchą stopą, życzę Państwu zdrowia, sukcesów i wielu pomysłów, które z satysfakcją dla siebie i pożytkiem dla naszej Alma Mater przekujecie w czyny.

Pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
spokojniejszego nowego roku 2021!

Prof. Jarosław Bosy

wydarzenia