Zimowa sesja egzaminacyjna w formie zdalnej

W sesji egzaminacyjnej w semestrze zimowym 2021/2022 zaliczenia i egzaminy kończące zajęcia na wszystkich kierunkach i poziomach stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich będą się odbywały w formie zdalnej.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, w tym jeżeli zaliczenie lub egzamin kończący zajęcia obejmuje weryfikację uzyskanych umiejętności praktycznych, za zgodą dziekana może odbyć się w siedzibie uczelni.

Nadzór nad prawidłowym przeprowadzeniem zdalnych zaliczeń i egzaminów kończących zajęcia sprawuje dziekan wydziału lub upoważniony prodziekan.

wydarzenia

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png