Zajęcia ogólnouczelniane zdalne od 22 listopada

Od 22 listopada 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. w trybie zdalnym będą odbywały się wszystkie zajęcia ogólnouczelniane oraz kursy wyrównawcze. O ewentualnym prowadzeniu w trybie zdalnym również zajęć z przedmiotów kierunkowych będą decydowali dziekani.

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją epidemiczną od 22 listopada 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku w trybie zdalnym będą odbywały się wszystkie zajęcia ogólnouczelniane na studiach I stopnia, II stopnia i jednolitych studiach magisterskich (zajęcia z języków obcych, wychowania fizycznego, technologii informacyjnej oraz zajęcia z przedmiotów z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych, w tym kształtujące kompetencje społeczne z zakresu przedsiębiorczości, ochrony własności intelektualnej i ergonomii) oraz kursy wyrównawcze z matematyki, fizyki i chemii dla studentów stacjonarnych studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich

Od 29 listopada 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku możliwe będzie także prowadzenie w trybie zdalnym zajęć z przedmiotów kierunkowych na wszystkich kierunkach i poziomach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, w tym w uzasadnionych przypadkach ćwiczeń laboratoryjnych, niezależnie od tego, czy jest to przewidziane w programie studiów. Decyzję w sprawie ewentualnego przeniesienia tych zajęć w tryb zdalny podejmuje dziekan wydziału, na którym prowadzony jest dany kierunek studiów. Dziekan niezwłocznie po podjęciu decyzji o zmianie formy prowadzenia zajęć informuje o tym studentów odpowiednich kierunków.