XX edycja Dnia Aktywności Studenckiej na UPWr

Już jutro zaczyna się XX edycja Dnia Aktywności Studenckiej. Ze względu na ogromną liczbę zgłoszeń wydarzenie będzie trwało do środy 19.01. Udział weźmie aż 35 studenckich kół naukowych, więc będzie ciekawie!

Podczas wydarzenia, członkowie zgłoszonych kół wezmą udział w 10-minutowych wystąpieniach, w trakcie których opowiedzą m.in. o działalności swojego koła i planach badawczych na najbliższy czas, zachęcając tym samym nowe osoby do zapisów. Z doświadczenia wiemy też, że dzielenie się pomysłami często prowadzi do współpracy między kołami. Takie wspólne projekty zwykle skutkują najciekawszymi badaniami!

XX Dzień Aktywności Studenckiej odbędzie się całkowicie online. Wydarzenie startuje o godzinie 14:00 na portalu Google Meet, a godziny wystąpień poszczególnych kół naukowych dostępne są w harmonogramie DAS-u.

Harmonogram Dnia Aktywności Studenckiej

das.jpg

Podczas Dnia Aktywności Studenckiej będzie można też wziąć udział w trzech konkursach. Jednym dla studenckich kół naukowych i dwóch dla publiczności.

Dla SKN-ów odbędzie się konkurs Co w trawie piszczy, czyli o Organizacjach Studenckich na UPWr”, polegający na jak najlepszym zaprezentowaniu koła naukowego, grupy twórczej lub organizacji uczelnianej w dowolnej formie – będzie można zaśpiewać, zatańczyć, a nawet… stworzyć film lub animację. Publiczność z kolei będzie mogła wziąć udział w konkursach Odkryj historię UPWr” oraz Co wiesz o aktywności wśród studentów na UPWr?". Pierwszy z nich wymaga sokolego wzroku – polegał będzie bowiem na odnalezieniu ukrytego hasła. Drugi zaś przetestuje uwagę słuchaczy. Pod koniec wydarzenia publiczność będzie mogła sprawdzić swoją wiedzę na temat działalności SKN-ów.

Więcej informacji na temat XX edycji Dnia Aktywności Studenckiej można znaleźć na stronie facebookowej wydarzenia.

wydarzenia