Wykłady zdalne dla studentów studiów stacjonarnych od 16 listopada

Wykłady na studiach stacjonarnych I i II stopnia od 16 listopada 2021 r. do odwołania będą prowadzone w trybie zdalnym.

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją epidemiczną wykłady na studiach stacjonarnych I i II stopnia od 16 listopada 2021 r. do odwołania będą prowadzone w trybie zdalnym.

Wykłady na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunku weterynaria nadal będą prowadzone w trybie zdalnym zgodnie z wcześniejszą decyzją prorektora ds. studenckich i edukacji.

Decyzja w sprawie ewentualnego przeniesienia pozostałych zajęć w tryb zdalny zostanie podjęta i przekazana do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.