Wesołych Świąt!

Niech wielkanocna nadzieja, dzięki której stajemy się lepsi, towarzyszy Wam przez cały rok, sprawiając, że problemy, jakie niesie ze sobą współczesny świat staną się prostsze do rozwiązania.
up_kartka_wielkanoc_2019
W święta, które niosą ze sobą nadzieję i które uczą nas, że dobro zwycięża, a każdy człowiek ma szansę zmienić swoje życie na lepsze, chciałbym życzyć całej społeczności akademickiej UPWr radości ze spotkań z bliskimi. Niech wielkanocna nadzieja, dzięki której stajemy się lepsi, towarzyszy Państwu przez cały rok, sprawiając, że problemy, jakie niesie ze sobą współczesny świat staną się prostsze do rozwiązania.

PROF. TADEUSZ TRZISZKA

rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu