UPWr tylko zdalnie do 18 kwietnia

Zdalny tryb pracy i nauki zostaje utrzymany do 18 kwietnia 2021 r.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju wszystkie zajęcia dydaktyczne, które były prowadzone na uczelni, zostają odwołane od 10 do 18 kwietnia 2021 r. i będą odbywały się zdalnie.

Również pracownicy uczelni przechodzą w tym okresie w tryb pracy zdalnej.

Pismo okólne rektora nr 2/2021

W czasie ograniczonego funkcjonowania uczelni kliniki weterynaryjne pozostają zamknięte.

Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich przyjmuje tylko w nagłych przypadkach. Informacje o wynikach badań z Przychodni dla psów i kotów Katedry Chorób Wewnętrznych oraz kontakt w sprawie umawiania wizyt pod nr tel.: 781 85 85 83 lub adresem e-mail: interna.amb@upwr.edu.pl (nie dotyczy pacjentów chirurgicznych oraz diagnostyki obrazowej: TK/Rtg oraz USG).

wydarzenia