Rodzinne Pawłowice

Już po raz drugi pawłowicki pałac i park stały się scenerią pikniku rodzinnego organizowanego przez radę osiedla i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Były koncerty, strefa kibica, domowe jedzenie i dużo zabawy nie tylko dla najmłodszych.

Marzena Bogusz, wicedyrektor ds. Centrum Edukacyjno-Rozwojowego Wrocław Pawłowice: – Piknik rodzinny organizowaliśmy już po raz drugi i chcemy, by stał się kolejną, cykliczną już imprezą, przyciągającą do parku przy pałacu pawłowickim nie tylko mieszkańców osiedla, ale też pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego.

Podczas tegorocznego pikniku zadbano nie tylko o zabawy dla najmłodszych – warsztaty plastyczne, dmuchańce, czy zajęcia sportowe. Były też występy zespołów – folklorystycznego Lejwoda i folkowo-rockowego Obierek.

– Zaprosiliśmy Koło Gospodyń Wiejskich z Pasikurowic, które wszystkich karmiło pysznie i domowo. A ponieważ mamy mistrzostwa Euro 2024 i Polska grała mecz z Holandią, na tarasie zrobiliśmy strefę kibiców. Naszych piłkarzy dopingowało blisko 100 osób! – uśmiecha się Marzena Bogusz i zaprasza na piknik za rok.

18.06.2024
Galeria zdjęć

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png