Prof. Michał Heller o wszechświecie i człowieku

Blisko 500 osób wysłuchało wykładu wybitnego fizyka, kosmologa, laureata nagrody Templetona prof. Michała Hellera.

Studenci i pracownicy naukowi Uniwersytetu Przyrodniczego, ale też uczniowie dolnośląskich szkół, nauczyciele i po prostu zainteresowani zarówno osobą wykładowcy, jak i tematem wykładu tłumie przyszli do auli im. Jana Pawła II, by dowiedzieć się, jakie jest miejsce człowieka we wszechświecie.

heller-5

fot. Tomasz Lewandowski

Po wykładzie, w którym profesor mówił nie tylko o przewrocie kopernikańskim, ale też i o tym, czy gdzieś w kosmosie są inteligentne formy życia, nie zabrakło pytań.

Cały wykład wraz z pytaniami i odpowiedziami prezentujemy na filmie.

Galeria zdjęć