Pokaz laserów podczas półmaratonu – fotorelacja

15 czerwca trasa wrocławskiego półmaratonu po raz kolejny przebiegła wzdłuż Osi Grunwaldzkiej – podobnie jak w poprzednich latach Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu rozświetlił ją pokazem laserów.

Od kilku lat jesteśmy jednym z najbardziej charakterystycznych momentów, a na pewno najbardziej rozświetlonym punktem na trasie wrocławskiego półmaratonu. Dlatego pokazu laserów nie zabrakło i tym razem – 15 czerwca laserowe iluminacje przygotowane specjalnie na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton rozświetliły plac Grunwaldzki przy Centrum Dydaktyczno-Naukowym.

mj

12.06.2019