Październikowe posiedzenie senatu

Drugie posiedzenie Senatu UPWr w tym roku akademickim – zorganizowane w Sali Senatu – to m.in. nadanie imienia bibliotece Instytutu Geodezji i Geoinformatyki.

Podczas posiedzenia senatorowie wysłuchali informacji o działalności uczelni. Poruszane były również sprawy organizacyjne, związane m.in. z sytuacją epidemiczną.

W części oficjalnej senatorowie stwierdzili prawomocność posiedzenia, zatwierdzili porządek dzienny obrad oraz protokół z poprzedniego posiedzenia, a następnie podjęli uchwały w sprawie:

• wyrażenia opinii dotyczącej nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. Martinowi Kramerowi,
  • nadania bibliotece Instytutu Geodezji i Geoinformatyki imienia prof. Andrzeja Borkowskiego.
wydarzenia