IV Noc Laboratoriów - fotorelacja

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu po raz czwarty otworzył się dla wrocławian podczas Nocy Laboratoriów. Wspólnie z firmą Tołpa zaprosiliśmy mieszkańców do laboratorium kosmetycznego.

Noc Laboratoriów jest pierwszym tego typu wydarzeniem we Wrocławiu i w Polsce. Wrocławskie firmy i organizacje zapraszają mieszkańców stolicy Dolnego Śląska do zwiedzania przestrzeni, w których na co dzień trwają prace nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami w obszarach technologii, chemii, biologii i innych obszarów nauki.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu bierze udział w imprezie od pierwszej edycji. W tym roku wspólnie z firmą Tołpa otworzyliśmy laboratorium kosmetyczne, w którym wrocławianie mogli samodzielnie przygotować krem i poznać wszystkie tajniki i pułapki kosmetyków.

Galeria zdjęć