Dni Otwarte on-line

17 kwietnia UPWr otwiera się dla przyszłych studentów. W tym roku wyjątkowo, bo wirtualnie, będzie można wziąć udział w tematycznych wykładach, zadać studentom wszystkie mniej i bardziej nurtujące pytania oraz sprawdzić, czym zajmuje się studencki samorząd.

W tym roku nie spotkamy się w murach UPWr, ale wirtualnie postaramy się przekazać kandydatom i przyszłym studentom UPWr kilka smaczków i tajemnic studenckiego życia. 17 kwietnia zostańcie w domu, ale bądźcie z nami.

Od godz. 12:00 zapraszamy na wydarzenie na Facebooku. Studenci medycyny weterynaryjnej odpowiedzą tam na wszystkie – mniej i bardziej nurtujące, naglące i poważne pytania – w sesji pytań i podpowiedzi na żywo. Pytania można już teraz zostawiać pod tym postem, lub zadawać na bieżąco w czasie transmisji.

Będzie też prezentacja Samorządu Studenckiego, który integruje, zabawia, a w razie potrzeby wyciąga studentów z tarapatów, oraz kilka tematycznych wykładów:

• dr Tomasz Piasecki: Zwierzęta egzotyczne – ciekawe przypadki kliniczne
  • dr hab. Przemysław Bukowski: Eksperyment z ogniwem wodorowym – prezentacja turbiny Archimedesa i turbiny Peltona w dziedzinie energetyki wodnej,
  • dr Aleksandra Bawiec: Oczyszczanie ścieków – problem czy wyzwanie?
  • dr Anna Bocheńska-Skałecka: Zagospodarowanie terenów nadrzecznych jako przykład projektu interdyscyplinarnego
  • Kamil Smolak: Eksploracja codzienności – ile informacji  możemy wydobyć z trajektorii ruchu jednej osoby?

Wszystkie informacje o Dniach Otwartych i nie tylko na rekrutacyjnym profilu UPWr na Facebooku.
wydarzenia