Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji - fotorelacja

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu świętowali odebranie dyplomów.

Podczas uroczystości absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dyplomy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia odebrali absolwenci kierunków: inżynieria środowiska, geodezja i kartografia, budownictwo, architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna, inżynieria i gospodarka wodna. Zostały również wręczone dyplomy ukończenia polsko-chińskiej specjalności z architektury krajobrazu. Podczas uroczystości, którą uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, odbyła się również promocja doktorska.

Wykład absolutoryjny o zagospodarowaniu wód opadowych wygłosił dr hab. Krzysztof Lejcuś.

tl

Galeria zdjęć