Absolutorium Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt – fotorelacja

Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt rozdał dyplomy swoim absolwentom, którzy mieli okazję wysłuchać ostatniego wykładu w murach Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Profesorem honorowym UPWr został Radosław Ratajszczak.

Absolwenci Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt odebrali dyplomy ukończenia studiów. Najlepsi otrzymali także nagrody – za działalność organizacyjną, w studenckich kołach naukowych, wyróżniające wyniki w nauce oraz pogodzenie studiowania z macierzyństwem.

Profesorem honorowym UPWr został podczas uroczystości Radosław Ratajszczak, prezes wrocławskiego zoo, a wykład okolicznościowy „Czy człowiek jest drapieżnikiem?” wygłosił prof. Witold Janeczek.

tl

Galeria zdjęć