Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji - relacja

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uroczyście świętowali odebranie dyplomów.

Za nami absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 70 rocznik absolwentów opuścił mury wydziału. Podczas uroczystości dyplomy pamiątkowe studiów stacjonarnych II stopnia odebrali absolwenci kierunków: architektura krajobrazu, budownictwo, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, inżynieria bezpieczeństwa. Wykład absolutoryjny wygłosiła prof. Małgorzata Biniak-Pieróg.

Sobotnie wydarzenie po raz ostatni odbyło się w dotychczasowym składzie. Już od przyszłego roku studenci kierunków architektura krajobrazu i gospodarka przestrzenna będą świętować swoje własne absolutorium.

Uroczystość uświetnił występ chóru Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod dyrekcją mgr Anny Grabowskiej-Borys.

Link do pełnej galerii zdjęć.

Galeria zdjęć