Absolutorium Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności - relacja

Absolwenci Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uroczyście świętowali odebranie dyplomów.

Podczas uroczystości dyplomy pamiątkowe studiów stacjonarnych II stopnia odebrali absolwenci kierunków: biotechnologia, technologia żywności i żywienie człowieka, żywienie człowieka i dietetyka, zarządzanie jakością i analiza żywności, technologia i organizacja gastronomii oraz Food Technology. Wykład absolutoryjny wygłosił prof. Maciej Oziembłowski.

W trakcie uroczystości wręczono medale dla „Zasłużonych dla Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności”.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbaneka.

Link do pełnej galerii zdjęć.

Galeria zdjęć