Absolutoria Wydziału Medycyny Weterynaryjnej - galeria

W miniony weekend absolwenci weterynarii spotkali się na uroczystych absolutoriach, podczas których odebrali pamiątkowe dyplomy. Uhonorowano również osoby zasłużone dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej medalami.

Dyplomy upamiętniające zakończenie studiów, wyróżnienia, a także serdeczne gratulacje i ogromna radość – tak można podsumować absolutoria studentów medycyny weterynaryjnej. W piątek 12 kwietnia miało miejsce absolutorium w języku angielskim dla studentów English Division, a w sobotę 13 kwietnia główne absolutorium absolwentów weterynarii. Na uroczystościach obecni byli bliscy absolwentów, którzy oficjalnie zakończyli edukację na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Podczas sobotniego absolutorium uhonorowano także osoby blisko współpracujące z wydziałem medalami „Zasłużony dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej". Byli to:

• prof. Jan Twardoń
  • prof. Maciej Ugorski
  • dr hab. Ryszard Mordak,
  • dr Andrzej Połozowski
  • lek. wet. Paweł Golonka
  • dr Wojciech Paszta
  • dr Peter Stewart
  • Jacek Tarczyński

Wykłady absolutoryjne wygłosili: w sobotę prof. Aleksander Chrószcz, a dla studentów English Division - Anna Cegłowska-McCann. Na absolutorium nie mogło zabraknąć Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod batutą prof. Alana Urbanka.

Galeria zdjęć