Wydarzenia

XV Kongres Europejskiego Towarzystwa Termologicznego "Thermology in medicine: clinical thermometry and thermal imaging"

Data: 01 - 04.09.2021
Miejsce wydarzenia: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Organizator: Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt UPWr oraz Towarzystwo Europen Association of Thermology
Kontakt: tel. +48 71 320 5812; e-mail: eat2021wroclaw@gmail.com
Kategoria: Konferencja
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Europejskie Towarzystwo Termologiczne

zapraszają na

XV Kongres Europejskiego Towarzystwa Termologicznego

Termografia w medycynie:
termometria kliniczna i obrazowanie termiczne

1 - 4 września 2021

Patronem Kongresu jest JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Wiodące Zespoły Badawcze: Drobiarstwo – od pola do stołu (DroPOWER) oraz Zootechnika przyszłości (ASc4Future).

Tematyka Kongresu będzie obejmowała zagadnienia naukowe dotyczące zastosowania metod pomiaru temperatury w medycynie klinicznej i eksperymentalnej u zwierząt oraz w podstawowych badaniach procesów technologicznych przemysłu, medycyny i biologii.

Kluczowe tematy:

1. Zastosowanie termografii w medycynie weterynaryjnej i dobrostanie zwierząt.
  2. Kontaktowy pomiar temperatury powierzchni ciała.
  3. Termografia w biomedycynie.
  4. Termografia w fizjologii wysiłku, sportu i rehabilitacji człowieka oraz zwierząt.
  5. Kalibracja w termometrii biomedycznej.
  6. Rozwiązania sprzętowe i programowe do obrazowania w podczerwieni.

Miejsce: Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 38 C, Sala AZ.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu znajdują na stronie: http://www.eurothermology.org/XVCongress.html

Więcej informacji: dr hab. inż. Maria Soroko, maria.soroko@upwr.edu.pl

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png