Wydarzenia

Wykład gościnny „Digitalization in agriculture"- dr. Maksymiliana Deutscha z Drezna

Data: 12.01.2023
Miejsce wydarzenia: Centrum Dydaktyczno-Naukowe
Godzina: 09:00 - 12:00
Organizator: UPWr
Cena wejścia: bezpłatny
Kategoria: Wydarzenie studenckie, Wykład
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

12 stycznia 2023 roku Wydział Przyrodniczo-Technologiczny UPWr będzie gościć trzyosobową delegację z Drezna, w skladzie: dr Uwe Bergfeld (Dyrektor Działu Rolnictwo), dr Maxymilian Deutsch (specjalista ds. cyfryzacji w rolnictwie) oraz dr Ewa Meinlschmidt (specjalista ds. herbologii), instytucja-Saksoński Urząd ds. Środowiska, Rolnictwa i Geologii w Dreźnie; Sächsisches Landesamt für Umwelt, Landwirtschaft und Geologie (LfULG). W programie wizyty:

• godz. 9:00, wyklad gościnny po angielsku „Digitalization in agriculture"-prelegent dr Maksymilian Deutsch – sala 507, V piętro (CDN, Budynek C3). Wykład zaplanowany jest dla studentów, pracowników naukowych, doktorantów, osób zainteresowanych. Prezentacja+dyskusja potrwa ok. 60-80 min.
  • godz. 10:30, spotkanie na temat ewentualnej współpracy w ramach projektów badawczych, min. INTERREG Polen-Sachsen – sala 509 (CDN, Budynek C3, tuż obok sali 507).

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png