Szkolenie "Spółka z o.o. dla start upu? Wady i zalety!"

Data: 28.04.2021
Miejsce wydarzenia: ON-LINE
Godzina: 14:00
Organizator: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr, KHG Group, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UPWr
Kontakt: Magdalena Nowak e-mail: magdalena.nowak@upwr.edu.pl tel.: 71 320 5116
Cena wejścia: Darmowe
Kategoria: Wykład
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Zapraszamy na szkolenie online "Spółka z o.o. dla start upu? Wady i zalety!"

Podczas spotkania można będzie dowiedzieć się, jakie wady i zalety ma taka forma prawna działalności gospodarczej i czy będzie odpowiednia dla Twojego start-upu.

• Czym różni się jednoosobowa działalność od spółki z o.o.?
  • Czy  opłaca się założyć spółkę z o.o.?
  • Jakie podatki płaci spółka z o.o.?

Dołącz do webinaru i zadaj swoje pytanie.

Prowadzącym będzie doświadczony przedsiębiorca  prawnik - Rafał Kufieta - CEO i founder KHG GROUP.

Szkolenie rozpocznie się na platformie zoom o godz. 14:00 w dniu 28 kwietnia.

LINK DO SPOTKANIA NA ZOOM                            REJESTRACJA

Webinar ID: 910 0335 7627
Webinar Passcode: 653939

Link do szkolenia oraz materiały otrzyma każdy zarejestrowany uczestnik.

Organizatorzy:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej udostępnia adres do rejestracji firmy, wynajmuje biura oraz sale szkoleniowe. Świadczy usługi w zakresie doradztwa biznesowego, preinkubacji pomysłów oraz inkubacji nowo powstałych przedsiębiorstw przez okres 3 lat. Inkubator oferuje  doradztwo prawne, księgowe, biznesowe oraz udziela informacji o możliwościach pozyskania środków finansowych na założenie i rozwój firmy. Organizuje szkolenia dotyczące opracowania biznes planu oraz procedur zakładania własnego przedsiębiorstwa. Inkubator wsparł powstanie i rozwój ponad 200 firm akademickich. Przykłady sukcesów firm z AIP PWr pokazują, że komercjalizacja wiedzy zdobytej na uczelni to przepustka do własnego, zyskownego biznesu. Zapraszamy do współpracy osoby ze środowiska akademickiego.

KHG Group z siedzibą we Wrocławiu to połączenie spółek i podmiotów z różnych dziedzin działalności rynkowej, mających na celu kompleksową obsługę klienta. Podwaliny i korzenie grupy sięgają roku 2003. Obecnie przeważającą działalnością są nadal usługi prawne, natomiast zakres pozostałych specjalizacji został rozwinięty o następujące segmenty:

Partner

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Przyrodniczego jest jednostką ogólnouczelnianą Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jego głównym zadaniem jest promowanie przedsiębioroczości akademickiej, zapewnienie optymalnych warunków rozwoju dla przedsiębiorców AIP oraz wspieranie aktywności biznesowej. Oferta usług Inkubatora jest stale poszerzana. Kontakt: Dyrektor Magdalena Nowak e-mail: magdalena.nowak@upwr.edu.pl tel.: 71 320 5116

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png