Staże wakacyjne: Hubert Pierzchała, Filip Mróz, Mateusz Randak, Mikołaj Janas

Data: 30.11.2023
Miejsce wydarzenia: Biblioteka IGiG (sala 100G)
Godzina: 09:00 - 10:00
Organizator: Instytut Geodezji i Geoinformatyki
Kategoria: Seminarium
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Instytut Geodezji i Geoinformatyki serdecznie zaprasza na seminaria naukowe w trwającym już semestrze zimowym. Zgodnie z tradycją, spotkania będą odbywać się w bibliotece IGiG (sala 100G) w czwartki w godzinach 9:00 - 10:00. W ramach seminariów będziemy mieli okazję gościć naukowców z wiodących instytucji, młodych aspirujących naukowców czy studentów.

Program seminarium otwiera seria 15-minutowych wystąpień grupy ambitnych studentów, którzy prowadzili badania naukowe w ramach staży wakacyjnych organizowanych przez IGiG.

Gorąco zachęcamy do osobistego uczestnictwa. Na potrzeby spotkań z prelegentami prezentującymi w trybie zdalnym zostanie udostępniony link do platformy Zoom.

Szczegóły wystąpień będą ogłaszane w zakładce aktualności.