Wydarzenia

Spotkanie studentów I roku UPWr z tutorami w ramach projektu „Mistrzowie dydaktyki 2”

Data: 08.04.2021
Miejsce wydarzenia: ON-LINE
Godzina: 12:00 - 13:00
Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kontakt: innowacyjnadydaktyka@upwr.edu.pl
Cena wejścia: Darmowe
Kategoria: Konferencja
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

8 kwietnia br. w godz. 12.00-13.00 tutorzy UPWr uczestniczący w projekcie „Mistrzowie dydaktyki 2” spotkają się ze studentami I roku studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jeśli jesteś studentem I roku i chcesz:

• poznać zainteresowania naukowe, pasje zawodowe tutorów – Twoich nauczycieli akademickich,
  • a także ich ofertę współpracy ze studentami w ramach projektu „Mistrzowie dydaktyki 2”,
  • dowiedzieć się, dlaczego warto przystąpić do projektu, w czym tutor może pomóc w trakcie studiowania na UPWr,
  • lub po prostu zapytać tutorów o inne aspekty związane z projektem,

zgłoś się do udziału w spotkaniu już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona.

Tutoring to niezwykła forma współpracy studenta z nauczycielem akademickim, która umożliwia i ułatwia realizację przez studenta jego celów rozwojowych związanych ze studiowaniem na UPWr. Więcej o tutoringu na UPWr można znaleźć tutaj: Tutor na UPWr.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line. Osoby zainteresowane udziałem powinny przesłać swoje zgłoszenie z uczelnianego adresu e-mail na adres: innowacyjnadydaktyka@upwr.edu.pl do dnia 01.04.2021 r. do godz. 12.00. W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko oraz kierunek studiów zgłaszającego się studenta I roku.

Tutorzy realizujący projekt „Mistrzowie dydaktyki 2”.

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png